Emma Original

Emma Original 3 sluoksnių struktūra ir išmanus čiužinio užvalkalas – nenugalima kombinacija Jūsų nuovargiui

 

  • Elastinga ir termoreguliacinė viršutinė čiužinio užvalkalo dalis

Viršutinę čiužinio užvalkalo dalį sudaro ypatingas, drėgmę reguliuojantis pluoštas. Jis toks elastingas, kad Jūsų čiužinys visada bus idealiai apgaubtas. Be to, lengvai nuimamas ir skalbiamas skalbyklėje.

  • Kvėpuojantis „Point-elastic Airgocell®“ medžiagos sluoksnis

Gulėjimas ar sėdėjimas bet kurioje čiužinio vietoje neturi jokios įtakos kitoms čiužinio zonoms. Visa tai dėka "Airgocell®" medžiagos su taškinio elastingumo technologija. Dar daugiau, ši atvirų porų kvėpuojanti medžiaga neleis Jums prakaituoti.

  • "Visco-Elastic Memory" medžiagos sluoksnis

"Visco-Elastic Memory" tarpinis sluoksnis optimaliai paskirsto slėgį. Ši medžiaga puikiai prisitaiko prie bet kokios kūno formos ir miego tipo bei mažina kūno įtampą.

  • Atraminis „Cold Foam“ sluoksnis

Tvirtas apatinis "Cold Foam" sluoksnis kompensuoja spaudimą iš viršaus ir suteikia visapusišką atramą Jūsų apatinei nugaros daliai, nesvarbu kokia Jūsų miego pozicija.

  • Orui laidi apatinė čiužinio užvalkalo dalis

Pilkoji čiužinio užvalkalo dalis su 3D-tinkleliu palaiko oro cirkuliaciją, suteikia čiužiniui stilingą išvaizdą, o neslidžios medžiagos apačioje - sukibimą su grindimis.

 

  • Dėl laipsniško nugrimzdimo, Emma Original čiužinys tiksliai prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų ir leidžia Jums mėgautis idealiu miego komfortu.

  • Prisitaikančių medžiagų dėka, Emma Original čiužinys yra savireguliacinis. Prisitaiko prie bet kokio kūno, nepaisant matmenų ir svorio, tuo pačiu metu suteikdamas reikalingą atramą.

 

 

 

 

Emma Original - kokybė ir patogumas

Pralaidus orui čiužinio užvalkalas

Atvirų porų "Airgocell®" medžiaga

Aukščiausia miego kokybė

Inovacinis čiužinio užvalkalas pasižymi ne tik šiuolaikišku dizainu, tačiau yra ir labai patogus naudoti. Sukurtas taip, kad būtų nuolatinė oro cirkuliacija tarp čiužinio ir aplinkos.

"Airgocell®" medžiaga puikiai praleidžia orą, reguliuoja drėgmę ir temperatūrą bei prisitaiko prie kiekvieno kūno kontūro. Savo savybėmis "Airgocell®" labai panaši į gelinę medžiagą.

Skirtingi, čiužinį sudarančių medžiagų, sluoksniai bei papildoma armuota pečių zona, užtikrina optimalų svorio pasiskirstymą ir sveiką stuburo padėtį miego metu.

 

 

Pristatymas per 1-2 d.d. Vokiečių gamintojo EMMA čiužinys vidutinio kietumo Dydis: 120 cm x 20..
339.00€
Pristatymas per 1-2 d.d. Pristatymas sekančią d.d. Vokiečių gamintojo EMMA čiužinys vidutinio ..
399.00€
Pristatymas per 1-2 d.d. Vokiečių gamintojo EMMA čiužinys vidutinio kietumo Dydis: 180 cm x 20..
499.00€
Pristatymas per 1-2 d.d. Sudėtis ir išmatavimai Dydis: 140 cm x 200 cm x 25 cm; Svoris..
379.00€
Rašyk
Skambink