Apie mus

Ar žinote kas yra gerasmiegas.lt?

gerasmiegas.lt - tai kokybiškų ir premium klasės miegamojo prekių (čiužinių, pagalvių, antklodžių, lovų ir kt.) IŠPARDUOTUVĖ ("Outlet"). Prekių tiekėjai vokiečiai, o prekės aukštos kokybės ir originalios. Visos prekės yra patikrintos, supakuotos ir parduodamos švarios, tvarkingos ir be pažeidimų.

Kaina - perbraukta prekės kaina yra produkto, kuris yra gamintojo/atstovo fizinėje ar e-parduotuvėje. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Prekė, kuri praėjusį sezoną nebuvo parduota.
  • Produkcijos perteklius.
  • Neteisingai užsakyta prekė.
  • Prekė su pakuočių defektais, kurie neturi jokios įtakos produkto kokybei.
  • Parodų eksponatai.

Užklausos ir konsultacija - visada maloniai prašome skambinti nurodytu telefonu +37065639039 ar rašyti užklausą elektroniniu paštu info@gerasmiegas.lt - mielai pakonsultuosime ir suteiksime papildomos Jums aktualios informacijos. Prekes kol kas galima pamatyti ir išbandyti mūsų sandėliuose Tauragėje. Dėl susitikimo reikėtų susitarti iš anksto.

Pristatymas jau sekančią darbo dieną DPD kurjeriais. Taip pat yra galimybė patiems atsiimti prekes nemokamai. Suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją.

Lankstus apmokėjimas - galimas pavedimas pagal išankstinę sąskaitą, mokėjimas elektroninėje parduotuvėje per Paysera sistemą (visi bankai ir kredito unijos), Revolut (+37065639039), po prekių pristatymo DPD kurjeriui grynais arba banko kortele. Galime išrašyti PVM sąskaitas faktūras įmonėms, moteliams, viešbučiams. Jūsų patogumui galime rezervuoti prekes ir pristatyti tik tada, kada Jums reikia (aktualu naujakuriams).

Geras miegas už gerą kainą!


Saldžių sapnų....

Jūsų gerasmiegas.lt komanda

Rašyk
Skambink